Międzylesie ul. Bielszowicka 48

Blisko parku krajobrazowego

Bielszowicka 48

Zielona okolica

Inwestycja położona jest w prestiżowej okolicy Wawra przy ulicy Bielszowickiej 48, w pięknej okolicy, przylega bezpośrednio do ściany lasu rezerwatu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wawer jest najbardziej zieloną i najrzadziej zaludnioną dzielnica Warszawy. Inwestycja składa się z 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej o dwóch kondygnacjach naziemnych. Zakres inwestycji obejmuje także dojście do budynku, zagospodarowanie podjazdów.

Ulica Bielszowicka, przy której leży inwestycja, jest cichą ulicą bez dalszego przejazdu, zabudowa okolicy jest luźna, a ulica służyć może spacerom i aktywnemu wypoczynkowi. Z drugiej strony inwestycja jest położona centrum Międzylesia z bliskim dostępem do Urzędu Gminy, sklepów, szkół i dobrze skomunikowana.

Szczegóły inwestycji

Budynki zostały zaprojektowane obok siebie stanowiąc jednolitą bryłę i wkomponowane są w bujną zieleń. Oba budynki są niezależne konstrukcyjnie i instalacyjnie. Forma architektoniczna i użyte materiały powodują, że inwestycja wyróżnia się harmonią i jakością.

W każdym budynku jednorodzinnym bliźniaczym znajdują się 2 lokale mieszkalne, każdy z garażem połączonym z parterem budynku.

Blisko lasu

Cicha i przyjazna okolica

Blisko sklepów

Budynek A

lokal 1 -165,75 m²
lokal 2- 150,16 m².

Budynek B

lokal 1 -150,16 m²
lokal 2- 163,11 m²